Rannarootsi

Suvetooted 2022

Rannarootsi suvetooted 2022

Lisaks juba vanadele lemmikutele on 2022 aastal Rannarootsi tootevalikusse lisandunud tervelt 14 uut suvetoodet.

1. EHE Šašlõkivorst 400g. EHE šašlõkivorst on vorst, mis meelepärane ka lihakummardajatele. Eks käib ju vaidlus, et mis siis ikka on see kõige õigem asi grillile panna, kas liha või vorst. EHE grillvorst, mis on oma koostiselt eriti liharikas, ongi see täpselt õige kompromiss, nii et mõlemad pooled on rahul!

2. Vasikaliha grillvorstid kodujuustuga 250g. Vasikaliha grillvorstid kodujuustuga lisavad harjumuspärasele grillimismenüüle gurmaanlikku hõngu. Vasikaliha just iga päev grillilt ei leia ja ega kodujuustki sinna vast ei jõua. Mõnusalt maheda maitsega grillvorstis on need aga mõlemad koos ning see kombinatsioon on kahtlemata avastamist väärt!

3. Teriyaki BBQ toorvorstid 400g. Teriyaki-BBQ-toorvorstid on taas üks leid põnevast toorvorstide maailmast. Sealihast valmistatud toorvorstides tunneb nii Jaapani teriyaki-kastme soolakust kui ka USAst pärit, tuntud barbecue-kastme magusat suitsust mekki. Kõik kokku annavad põnevalt mahlase suutäie, mis pealegi valmib kiiresti, grillil vaid 10 minutiga.

4. Teriyaki BBQ grillribi ca 1,2kg. Teriyaki-BBQ-grillribide maitses saavad kokku ida ja lääs. Nimelt on paar mehist sealiharibi tükki maitsestatud Jaapani köögist pärit teriyaki-kastme ning USA legendaarse barbecue-maitseainetega. Teriyaki soolasus ning BBQ suitsune magusus sobivad sealihale imehästi ning annavad meeldejääva maitseelamuse.

5. Merevaigu grillribid 900g. Merevaigu grillribid võivad esimese hooga tekitada küsimusi. Mis mõttes ribid sulajuustuga? Aga just täpselt nii ongi! Ja see on lausa geniaalne – liha ja juust koos on ju imelised. Seekord saavad sealiharibid põnevust juurde marinaadist, mis on valmistatud Merevaigu Cheddari juustudipist. Ja tulemuseks on mõnusalt mahlane, mahe, õrnalt juustune ning hõrk grillribi.

6. Soolakaramelli šašlõkk 800g. Soolakaramelli-šašlõkk pakub suvepidude harjumuspärases menüü seas mõnusa üllatuse. Soola ja karamelli kombinatsioon on klassika, mis ehk veidi tuttavam maiustuste maailmast, kuid sama hästi toimib see kooslus ka soolastes roogades. Eriti hästi elavdab karamell just sealiha, mis vahel vajab väikest särtsu juurde. Soola-karamelli-šašlõkk on kindlasti midagi, mida tasub proovida!

7. Teriyaki BBQ grill-liha 500g. Teriyaki BBQ grill-liha on tänu kogu maailmas armastatud kastmetele korraga soolane ja magus, mahe ja vürtsikas. Jaapani köögist pärit teriyaki-kastmest saab liha oma soolasuse, Ameerika barbecue-meistrite kastmest aga suitsuse ning magusa meki. Grilli seakaelakarbonaadist lõigatud tükke 12–15 minutit ja naudi!

8. Gruusia šašlõkk punases marinaadis 800g. Gruusia šašlõkk punases marinaadis on põnev valik šašlõkkide maailmast. Toekaid sealihast kuubikuid pehmendab punane marinaad, kus võib tunda Gruusia köögile omaseid maitseid – koriandrit, tomatit, paprikat, äädikat. Hõrgu šašlõki küpsetamine on muidugi kunst, kuid hea marinaad aitab lihal mahlaseks jääda. Grilli sütel, vardaid aeg-ajalt keerates 20 minutit ja proovi järele!

9. Teriyaki BBQ šašlõkk 800g. Teriyaki-BBQ-šašlõkk on põnev kooslus Eesti köögi raudvarast sealihast, Jaapani köögist pärit teriyaki-kastmest ning USAst pärit barbecue-kastmest. Tummise sealiha, sojakastmel põhineva teriyaki ja magus-suitsuse BBQ-kastme kombinatsioon on väärt maitseelamus. Võiks öelda, et kolme köögi triumf!

10. ROM Jaani äädikašašlõkk 1,4kg. Šašlõkk äädikamarinaadis on suviste perepidude ammune klassika. Äädikamarinaad on oma koostiselt küll lihtne, kuid nõuab tegijalt siiski osavust, sest muidu võib liha maitse üldse ära kaduda. Oskajate käte all valmib aga hõrk ja mahlane amps, millest võib end lausa lõhki süüa. Meie marinaad annab lihale vaid õrna happelise meki ja grillil valmivad hõrgud šašlõkitükid.

11. Merevaigu šašlõkk seavälisfileest 600g. Merevaigu šašlõkk seavälisfileest on värskendav vaheldus tavapärastele kaelakarbonaadist tehtud šašlõkkidele. Seavälisfilee on teadupärast õrn, väherasvane liha, mis seetõttu kipub küpsetamisel ka liigselt kuivama. Merevaigu sulajuustust valmistatud marinaad annab sealihale maheda juustuse maitse ja aitab sellel ka küpsetamisel oma mahlasust säilitada. Tulemuseks on õrnalt juustune, kerge lihaamps.

12. Soolakaramelli grill-liha seavälisfileest 400g. Soolakaramelli grill-liha seavälisfileest toob magusamaailmast tuntud maitsekombinatsiooni grillimisilma. Magussoolane marinaad annab sealihale kergelt karamellise meki ja aitab ka rasvavaesel välisfileel grillimisel oma mahlasust säilitada. Välisfilee plussiks on ka see, et hõrk maitseelamus valmib kiiresti – grillil vaid 10 minutiga!

13. Peened toorvorstid seavälisfileest 400g. Peened toorvorstid seavälisfileest on hea kerge amps vahelduseks šašlõkile. Rasvavaesest seavälisfileest valmistatud vorstid küpsevad grillil kiiresti, vaid 8 minutiga, ning jäävad mõnusalt mahlased. Eriti hästi sobivad värske toorsalatiga või koduse tomati-kurgiga. Head isu!

14. Vasikaliha toorvorstid puravikuga  400g. Vasikaliha toorvorstid puravikuga on põnev avastus vorstigurmaanidele. Nagu nimigi ütleb, annavad vasikaliha mahedale maitsele oma iseloomuliku nüansi puravikud, mis sobivad ideaalselt just liha kaaslasena. Ekstra boonuseks on veel see, et toorvorstid saavad kiiresti valmis, vaid 10 minutiga. 


Vaata Rannarootsi suvetoodete reklaame