Rannarootsi

Rannarootsi talvetooted

Rannarootsi talvetoodete sortimenti on lisandunud mitmeid uusi tooteid.

Eelküpsetatud toodete seas on uudiseks Baieri ahjupraad - krõbedas kamara paneeringus välisfilee, mis saanud inspiratsiooni kõhtu tõhusalt täitvate roogade poolest tuntud Baierimaalt.
Eelküpsetatud ahjuprae valmistamine on tõesti lihtne – ahjus 20 minutit!

Panni- ja ahjupraadide kategoorias on uued tulijad Hõrgud seakaelalõigud, Metsamarja seakael, Rabajõhvika ahjupraad ja Krõbe ahjušnitsel. Hõrgud seakaelalõigud saavad oma maheda suitsuse maitse BBQ-kastmest. Kuna praad on juba eelküpsetatud ja küpsetuskarbis, on selle valmistamine kiire ning lihtne – karbiga ahju ja 40 minutiga on õhtusöök valmis. Metsamarja seakael on toekas seapraad, millele lisab särtsakust jõhvikakaste. See on sõna otseses mõttes põrsas kotis – praad on juba pakendis küpsetuskoti sees, mida on lihtne ahju pista ning mis tagab eriti mahlase lõpptulemuse. Rabajõhvika ahjupraad on uus liige Rannarootsi armastatud Rabajõhvika sarjas. Toekale seakaelakarbonaadile lisab maitses värskust ehedad, rabast pärinevad jõhvikad. Krõbe ahjušnitsel on seakaelakarbonaad, mille paneering on tavapärase riivsaia asemel tehtud erilise krõmpsu saamiseks hoopiski maisihelvestest. Šnitsel on juba pakendatud küpsetuskarpi, nii et saad selle lihtsalt mugavalt ahju pista. Võta ainult kile enne ahju pistmist karbilt ära.

Toor- ja verivorstide seas on uudistoodeteks Rabajõhvika perre lisandunud Rabajõhvika ahjuvorstid ning verivorstide hulka lisandunud EHE peened verivorstid ja Verivorstid praekapsaga. Rabajõhvika ahjuvorst saab, nagu nimigi ütleb, oma vorstile ebaharilikult särtsaka hapuka meki just koostises leiduvatest jõhvikatest. Sealihast valmistatud toorvorstid valmivad nii grillil kui ka pannil 10–15 minutiga. Ehe peened verivorstid on saledam versioon talveklassikast, armastatud verivorstist. Ehtne ja ehe. Tavapärastelt valmistatakse ahjus, kuid väga mõnusa söögielamuse saab ka siis, kui verivorste grillida. Peened verivorstid sobivad selleks ideaalselt. Verivorstid praekapsaga ilmselgelt tutvustust ei vaja. See on lahutamatu duo, mis toob meelde kuuselõhna ja lume. Ja nüüd on need mugavalt koos ühte pakki pandud, et eine valmistamine mugav oleks.


Vaata Rannarootsi talvetoodete reklaame