Rannarootsi

Tootesarjad


Spiced Vikings on iseloomuga grilltoodete sari. Terav, aga mitte nii terav, et mehel pisarad silma tuleks. Õige mees hoiab kõik kontrolli all. Kui mees tahab higistada, siis ta läheb sauna, kui mees tahab nutta, siis ta laseb endale pisargaasi silma, kui mees tahab süüa, siis ta võtab Spiced Vikingsi grilltoote.


1. Spiced Vikings Šašlõkk 600g Šašlõkk on Eesti suve lahutamatu osa. Isegi kui jaanipäeval tuleb taevast lörtsi ja kraadiklaas näitab madalamaid numbreid kui mõnel soojal jõuluõhtul, ajab tõeline eestlane selga paksu talvejope ning vähemalt üks laar šašlõkki saab ikkagi grillil tehtud. Sest šašlõkk on ... šašlõkk, seda ei asenda miski.

2. Spiced Vikings Grillribid 600g. Grillribi võib ju esmapilgul näida nagu maitsev ribi ikka - sealihakont ja marinaad, grillile ning valmis. Aga oota vaid. See grillribi kuulub meie Spiced Vikings sarja, mis pakub sulle tavalisest mõnusalt vürtsikamaid maitseelamusi. Lisaks on need juba eelküpsetatud, nii et jõuavad tühjade kõhtudeni ülikiiresti.

3. Spiced Vikings Toorvorstid 400g. Toorvorstid jalapenoga lisavad õhtusöögile natuke särtsu ja põnevust. Jalapeno on algselt Mehhikost pärit tšilliline, mida sealses köögis kasutatakse paljudes roogades, kuid Eestis kohtame neid peamiselt ilmselt pitsa peal. Üldjuhul rohelist värvi pipart siiski kartma ei pea – meie vorstides on seda täpsel nii palju, et maitse oleks huvitav, aga mitte põletav.

4. Spiced Vikings Grillvorst Juustuga 400g . Grillvorst juustuga meie uuest sarjast Spiced Vikings on mõnus vaheldus tavapärastele mahedamaitselistele vorstidele. Peljata ei tasu, sest teravust on täpselt nii palju, et oleks põnev, kuid piimaklaasi kõrvale otsima ei pea. Kvaliteetne grillvorst on üldse imehea asi – pakatab maitsetest, valmib kiiresti ja toidab korralikult.