Rannarootsi

Suvetooted 2024

Rannarootsi suvetooted 2024

Lisaks juba vanadele lemmikutele on 2024 aastal Rannarootsi tootevalikusse lisandunud tervelt 10 uut suvetoodet.

1.  Spiced Vikings Šašlõkk 600g  Šašlõkk on Eesti suve lahutamatu osa. Isegi kui jaanipäeval tuleb taevast lörtsi ja kraadiklaas näitab madalamaid numbreid kui mõnel soojal jõuluõhtul, ajab tõeline eestlane selga paksu talvejope ning vähemalt üks laar šašlõkki saab ikkagi grillil tehtud. Sest šašlõkk on ... šašlõkk, seda ei asenda miski.

2.  Spiced Vikings Grillribid 600g.  Grillribi võib ju esmapilgul näida nagu maitsev ribi ikka - sealihakont ja marinaad, grillile ning valmis. Aga oota vaid. See grillribi kuulub meie Spiced Vikings sarja, mis pakub sulle tavalisest mõnusalt vürtsikamaid maitseelamusi. Lisaks on need juba eelküpsetatud, nii et jõuavad tühjade kõhtudeni ülikiiresti.

3. Spiced Vikings Toorvorstid 400g.  Toorvorstid jalapenoga lisavad õhtusöögile natuke särtsu ja põnevust. Jalapeno on algselt Mehhikost pärit tšilliline, mida sealses köögis kasutatakse paljudes roogades, kuid Eestis kohtame neid peamiselt ilmselt pitsa peal. Üldjuhul rohelist värvi pipart siiski kartma ei pea – meie vorstides on seda täpsel nii palju, et maitse oleks huvitav, aga mitte põletav.

4.  Spiced Vikings Grillvorst Juustuga 400g .  Grillvorst juustuga meie uuest sarjast Spiced Vikings on mõnus vaheldus tavapärastele mahedamaitselistele vorstidele. Peljata ei tasu, sest teravust on täpselt nii palju, et oleks põnev, kuid piimaklaasi kõrvale otsima ei pea. Kvaliteetne grillvorst on üldse imehea asi – pakatab maitsetest, valmib kiiresti ja toidab korralikult.

5.  Toorvorstid Isukas 400g.  Toorvorstid pakuvad nutikale kokkajale piiramatult võimalusi argipäevastel õhtusöökidel üllatamiseks. Kõigepealt saab neid muidugi süüa nii nagu ikka, ahjus või grillil küpsetatuna. Aga tegelikult saab vorstide sisust ka imemaitsvaid lihapalle suppidesse, kastmetesse, pastadesse ja igale poole mujale. Või teha kotlette. Piiranguid seab vaid koka fantaasia!

6.  Kabanossi toorvorstid 400g.  Kabanossi toorvorstid annavad sulle võimaluse leiutada päris oma variant eestlaste seas vaat et kõige populaarsemast kiirtoidust, kabanossist. Kuigi originaal on oma olemuselt lihtne, saab ka sellest teha oma gurmeeversiooni – isetehtud sai, kodune kaste, mõned värsked lisandid ja täpina i peal loomulikult maitsest pakatav, otse sütelt tulnud kabanossi toorvorst.

7.  Äädikamarinaadis šašlõkk 600g.  Äädikamarinaadis šašlõkk on täpselt nii lihtne nagu nimi viitab – kokku saavad liha ja äädikas ehk eestlaste jaoks pika traditsiooniga šašlõki valmistamise viis. Kuid ei tasu end petta. Lihtsusest hoolimata nõuab äädikaga marineerimine kokalt tõelist ekspertiisi, et hape liha maitse esile tõstaks, mitte ära ei kaotaks. Meie marinaadimeistritel on see ideaalselt õnnestunud.

8.  BBQ-mee marinaadis grill-liha kaelakarbonaadist 500g.  BBQ-meemarinaadis grill-liha pakub oma õrnalt aimatava magususega head vaheldust lihtsalt soolasele lihale. Maitsete pillerkaar käibki BBQ juurde – on ju selle peamiseks võluks imeline kooslus soolasest, magusast, vürtsist ja suitsusest mekist. Kuna grill-liha on valmistatud seakaelakarbonaadist, jääb see küpsemisel ka mõnusalt mahlane.

9.  Röstitud küüslaugu marinaadis grill-liha seavälisfileest 400g.  Röstitud küüslaugu marinaadis grill-liha saab kindlasti küüslaugusõprade uueks lemmikuks. Seavälisfilee ja küüslauk sobivad niisamagi imehästi kokku, kuid selle grill-liha teeb eriliseks just asjaolu, et marinaadi jaoks on lauk eelnevalt röstitud. Röstimine karamellistab küüslaugus olevad suhkrud, muutes muidu üsna jõulise maitse mahedamaks ning ka sügavamaks. Kas tunned vahet?

10.  Majoneesi marinaadis šašlõkk seavälisfileest  600g.  Majoneesi-marinaadis šašlõkk lisab värsket vunki meie šašlõkkide perre. Seavälisfileest lõigatud lihatükid laagerduvad majoneesil põhinevas marinaadis, mis lisab muidu rasvavaesele sealihale vajalikku niiskust, pehmust ja mahedat maitset. Parim on šašlõkk muidugi sütel küpsetatuna, kuid kiirel argiõhtul saad selle valmis teha ka ahjus.
Vaata Rannarootsi suvetoodete reklaame